Харківська районна рада
Головна Новини Звернення голови Харківської районної ради Володимира Кацуби з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Звернення голови Харківської районної ради Володимира Кацуби з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 Травня, 2021.

Шановні жителі Харківського району!

Від усього серця вітаю зі світлими та священними святами – Днем пам’яті та примирення  і Днем Великої Перемоги!

Скільки б не минуло років з дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо  якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині. Це свято є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Змінюються покоління, але не змінюється наше ставлення до Героїв війни, чия стійкість, мужність і самовідданість на полях битв в ім’я Перемоги  є  прикладом  патріотизму для нащадків.

Вельмишановні ветерани, турботу про вас я завжди вважав своїм обов’язком і справою честі. Тож і надалі робитиму все можливе, щоб на схилі літ Ви відчували постійну увагу й тепло вдячних сердець.

На жаль, нині нашим воїнам знову доводиться непохитно відстоювати основоположні цінності народу, проте всупереч зовнішнім загрозам я впевнений, що гідно вистоїмо у складній боротьбі так, як це зробили наші славні батьки та діди. Вічна слава полеглим, честь і слава – живим!

З почуттям глибокої поваги, бажаю усім міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків і родинного затишку.

З повагою

Голова Харківської районної ради Володимир Кацуба

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги