Харківська районна рада
Головна Новини З нагоди Дня захисту дітей керівники Харківського району відвідали дітлахів, які проживають у Комунальному  некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини “Зелений Гай”»

З нагоди Дня захисту дітей керівники Харківського району відвідали дітлахів, які проживають у Комунальному  некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини “Зелений Гай”»

01 Червня, 2021.

01 червня 2021 року,  у День захисту дітей,  голова Харківської районної ради Володимир Кацуба спільно із головою Харківської районної державної адміністрації Юрієм Раїною,  заступниками  голови райдержадміністрації Андрієм Андрєєвим та Олександром Цупило, начальником служби у справах дітей Людмилою Калюжною відвідали дітлахів, які проживають у Комунальному  некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини “Зелений Гай”», розташованому на території Харківського району.

Служба у справах дітей райдержадміністрації здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей  у цьому закладі. На даний час в КНП ХОР «ОСБД “Зелений Гай”», перебуває 51 дитина віком до 7 років: 41 дитина-вихованець та 10 дітей знаходяться на реабілітації за заявою батьків. Будинок дитини забезпечує медико-соціальне обслуговування дітей-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, а також  дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, які тимчасово знаходяться у будинку дитини за заявою батьків. У закладі працює висококваліфікований колектив, у тому числі психологи, логопеди, масажисти й реабілітологи, які використовують провідні психокорекційні методики.

Для забезпечення належним харчуванням дітей, керівники району  передали  директору КНП ХОР «ОСБД “Зелений Гай”» Ігорю Титаренку для малечі 50 кг сухого молока (корисного продукту), а також памперси та іграшки.

Хай діти ростуть здоровими, щасливими та скоріше знайдуть свою сім’ю!

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги