Харківська районна рада
Головна Новини Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, науки, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, науки, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

22 Лютого, 2021.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради, Олег Хорошко, профільні спеціалісти та працівники апарату Харківської районної ради. А також запрошена Світлана Волчкова, директор комунального закладу «Люботинська спеціалізована мистецька школа – інтернат «Дивосвіт» Харківської обласної ради».

У ході засідання членами комісії був розглянутий лист та заслухана директор комунального закладу «Люботинська спеціалізована мистецька школа – інтернат «Дивосвіт» Харківської обласної ради», щодо участі проєкту фестивалю мистецтв «Симфонія фарб Слобожанщини» у обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».

Одноголосно прийняли рішення підтримати дану ініціативу. При обговоренні інших питань, актуалізували проблему пов’язану з гуманітарними потребами осіб з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами у м. Люботин. Прийшли до рішення взяти під депутатський контроль питання роботи інклюзивно-ресурсного центу (кімнати) в м. Люботин.

Вислухавши секретаря комісії Юлію Смагіну, щодо організації патріотичного виховання в Харківському районі, члени комісії, обговоривши питання, вирішили взяти його на подальший контроль.

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги