Харківська районна рада
Головна Новини Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

05 Липня, 2021.

У ході підготовки до чергової сесії Харківської районної ради VІІІ скликання, 5 липня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

Присутніми за засіданні були: члени постійної комісії, працівники виконавчого апарату Харківської районної ради, а також запрошені:

-Андрєєв Андрій Валентинович – заступник голови Харківської районної державної адміністрації
-Цупило Олександр Анатолійович – заступник голови Харківської районної державної адміністрації
-Криворучко Юлія Олександрівна – начальник фінансового управління Харківської районної державної адміністрації
-Гонтаренко Сергій Миколайович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської районної державної адміністрації
-Щербань Лілія Олегівна – начальник юридичного відділу апарату Харківської районної державної адміністрації
-Тищенко Вячеслав Олександрович – директор КП Харківської районної ради «Управляюча компанія району».

Під час розгляду питань порядку денного депутати заслухали інформацію начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської районної державної адміністрації щодо питань про внесення змін до Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Харківського району на 2017 – 2021 роки та затвердження Програми територіальної оборони місцевого значення Харківського району на 2021 рік.

Начальник фінансового управління Харківської районної державної адміністрації доповіла з питань, що стосувалися звітності та внесення змін до бюджету. Також членами комісії були розглянуті та обговоренні питання щодо затвердження програм, внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради й інше.

У результаті обранці дійшли до згоди з усіх питань та протокольно прийняли рекомендаційні рішення щодо внесення їх на розгляд чергової сесія Харківської районної ради.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги