Харківська районна рада
Головна Новини Відбулась V сесія Харківської районної ради VIІI скликання

Відбулась V сесія Харківської районної ради VIІI скликання

07 Липня, 2021.

07 липня відбулась V сесія Харківської районної ради VIІI скликання.

У її роботі взяли участь Голова Харківської райдержадміністрації Юрій Раїна, сільські, селищні, міські голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники комунальних підприємств, установ, закладів та керівники силових структур.

На початку пленарного засідання голова Харківської районної ради Володимир Кацуба представив присутнім новообраних заступників голови Харківської районної державної адміністрації, керівників силових структур району, привітав депутатів, які відзначили свої дні народження у міжфракційний період.

Окремим блоком було проведено офіційну церемонію нагородження, під час якої за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів 25 жовтня 2020 року, особистий внесок у забезпечення реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених Законодавством України повноважень Почесними грамотами та Подяками Центральної виборчої комісії були нагороджені члени Харківської районної територіальної виборчої комісії Харківської області.

За сумлінну й ефективну працю, високий професіоналізм під час здійснення реалізації податкової політики держави та з нагоди професійного свята – Дня податківця України, Грамотами та Подяками голови Харківської районної державної адміністрації та голови Харківської районної ради були нагороджені працівники інспекцій Головного управління Державної податкової служби у Харківській області.

Після затвердження порядку денного, депутати заслухали інформацію керівників Харківських районних управлінь поліції про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Харківського району за I півріччя 2021 року.

Наступні 41 питання, що винесені на розгляд сесії, розглянуті у визначеному порядку. Серед них питання, що стосувалися затвердження та внесення змін до районних Програм, питання бюджету, про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальних громад, кадрові, земельні питання й інше.

Крім вищеназваних питань, депутати виконали приємну і почесну місію – одноголосно підтримали й затвердили Гімн Харківського району, який для загалу презентував автор його слів, Почесний громадянин Харківського району, Кашурін Олександр Іванович (автор музики Баженов Дмитро Вікторович).

У різному, до керівництва та депутатського корпусу районної ради звернулись мешканці Вільхівської громади з питання розробки плану об’їзної дороги поза межами населених пунктів громади.

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги