Харківська районна рада
Головна Новини Урочиста церемонія відкриття першої табірної зміни у КНП «ДЗОВ «ЛІСОВА ГАЛЯВИНА»

Урочиста церемонія відкриття першої табірної зміни у КНП «ДЗОВ «ЛІСОВА ГАЛЯВИНА»

29 Липня, 2021.

Днями у КНП «ДЗОВ «Лісова галявина», що розташований на території Височанської громади, розпочався літній оздоровчий сезон 2021 для дітей Харківського району.

Сьогодні, 29 липня, відбулось яскраве відкриття І табірної зміни. Сплески енергії, радощів, юності та креативу відчувалися у кожному куточку, дбайливо підготовленої території закладу до зустрічі дітлахів.

На свято завітав голова Харківської районної ради Володимир Кацуба, який привітав всіх присутніх із радісною подією, побажав дітям змістовного відпочинку, цікавих пригод, нових знайомств, незабутніх вражень, позитивних емоцій та зміцнення здоров’я. Подякував працівникам закладу та всім, хто долучився до підготовки та організації дитячого відпочинку.

Від себе особисто підготував для малечі цікавий подарунок – розважальне шоу мильних бульбашок, яке доповнить низку цікавих заходів, конкурсів, ігор, змагань, творчих вечорів, що чекають дітей попереду.

До церемонії офіційного відкриття також долучилися керуюча справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Оксана Малишева, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Володимир Усов, голова Пісочинської селищної ради Олег Чернобай та голови інших територіальних громад району.
Зворушлива атмосфера урочистого заходу, море посмішок, щирих побажань та привітань, радісні обличчя, як дітей, так і дорослих свідчили про те, що свято відкриття першої зміни в «Лісовій галявині», стало ще однією яскравою сторінкою в житті табору.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги