Харківська районна рада
Головна Новини У селі Липці відбулися презентації двох мініпроєктів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

У селі Липці відбулися презентації двох мініпроєктів обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

08 Жовтня, 2019.

08 жовтня в селі Липці відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття двох мініпроєктів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участю заступника голови районної ради Віталія Рожанського, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Стасєва, депутата районної ради Олексія Подорожнього, сільського голови Олександра Федоренка.

В рамках проекту «Втілимо дитячу надію в життя – подаруймо їм тепло і комфорт» у Липецького дошкільному навчальному закладі було замінено систему опалення, що в свою чергу поліпшить санітарно-гігієнічні умови навчально-виховного процесу у приміщенні дитячого садка, забезпечить економію витрат на енергоносії та створить комфортні умови для маленьких вихованців садка.

Загальний бюджет проєкту склав 299 689 грн., з них 149 845 грн. – кошти з обласного бюджету, 104 891 грн. – з районного бюджету, 29 969 грн. – з сільського бюджету та 14 984 грн. – конкурсанта.

В ході реалізації проєкту «На крок ближче до мрії», на території житлових будинків, які знаходяться на в’їзді до села Липці, облаштували сміттєвий майданчик з твердим покриттям для роздільного збору, сортування та утилізації твердих побутових відходів. Також зроблений ремонт внутрішньо будинкових доріг, що в свою чергу дуже допомогло місцевим жителям пересуватись територією.

Загальний бюджет проєкту склав 194 138 грн., з них 97 069 грн. – кошти з обласного бюджету, 67 948 грн. – з районного бюджету, 19 414 грн. – з сільського бюджету та 9 707 грн. – конкурсанта.

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги