Харківська районна рада
Головна Новини У Харківській районній раді відбулася адвокаційна нарада з питань організації управління медзакладами

У Харківській районній раді відбулася адвокаційна нарада з питань організації управління медзакладами

18 Лютого, 2021.

18 лютого у залі засідань Харківської районної ради, в рамках проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді”, що впроваджується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО “Агенція змін “Перспектива” та ГС “Українсько-Німецька Медична Асоціація” відбулася адвокаційна нарада з питань організації роботи закладів медицини на території громад Харківського району під головуванням голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна.

У нараді взяли участь: голова Харківської районної ради Володимир Кацуба, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева, голови та заступники об’єднаних територіальних громад, депутати місцевих рад, керівники медичних закладів району, представники розробки Програми.

Під час заходу учасники обговорювали питання щодо організації управління медичними закладами задля створення в громадах належних умов для надання доступної, своєчасної та якісної медичної допомоги населенню.

У своєму слові Володимир Кацуба зазначив, що питання розвитку медицини завжди були й залишаються пріоритетними, тим більше враховуючи сьогоднішню ситуацію зі станом пандемії.

Висловив слова вдячності організаторам проєкту за якісне провадження та реалізацію його на території Харківського району.

Відзначив неоціненний вклад керівників та працівників галузі медицини у плані організаційної роботи медичних установ та надання послуг населенню й завірив, що й надалі співпраця усіх рівнів влади у питаннях підтримки розвитку медичної сфери буде налагодженою та плідною.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги