Харківська районна рада
Головна Новини Привітання з Днем працівників освіти

Привітання з Днем працівників освіти

03 Жовтня, 2021.

Шановні освітяни та працівники закладів освіти Харківського району!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває  двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи та гідними громадянами країни.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, допитливих учнів, вдячних батьків та мудрих керівників.

Міцного здоров’я вам, творчої енергії та людської поваги. Хай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця, жага до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього Вашої громади, нашого району і всієї України. Нехай робота дарує тільки позитивні емоції та радісний настрій.

 Любові вам, терпіння, щастя і добробуту вам і вашим родинам.

 З повагою та найкращими побажаннями!

Голова Харківської районної ради Володимир Кацуба

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги