Харківська районна рада
Головна Новини Коментар голови Харківської районної ради Володимира Кацуби щодо 35 – річниці Чорнобильської трагедії

Коментар голови Харківської районної ради Володимира Кацуби щодо 35 – річниці Чорнобильської трагедії

26 Квітня, 2021.

26 квітня настає 35 – річниця  відтоді, як сталася одна із найбільших техногенних катастроф в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції, яка забрала життя і здоров’я тисяч людей та  стала тяжким уроком для всього світу.

 Цього дня ми вшановуємо героїзм і мужність тих, хто першим кинувся рятувати нас від невидимого ворога. Багато хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії, ціною власного життя врятували мільйони людей від  ураження і неминучої загибелі.  На жаль, вони уже пішли у безсмертя, залишивши смуток та біль у наших серцях. Вічна і світла їм пам’ять.

Тим героям -ліквідаторам, які, на щастя, перебувають з нами, у  цей день від себе особисто ще раз хочу висловити щиру вдячність за те, що ви врятували Україну і світ від страшної біди. Схиляю голову перед вашою мужністю, почуттям обов’язку та відданістю Вітчизні.

Усім причетним до ліквідації, їх родинам, співвітчизникам щиро бажаю щоб більше ніколи не спіткала нашу країну така біда. Доброго здоров’я, благополуччя, добробуту та мирного неба.

Голова Харківської районної ради Володимир Кацуба

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги