Харківська районна рада
Головна Новини Депутат Харківської обласної ради Тетяна Малиніна провела особистий прийом громадян

Депутат Харківської обласної ради Тетяна Малиніна провела особистий прийом громадян

26 Травня, 2021.

Співпраця депутатів органів місцевого самоврядування усіх рівнів є запорукою швидкого і якісного розв’язання нагальних питань громади та особистих проблем мешканців певної території, вважає голова Харківської районної ради Володимир Кацуба.

Саме з такою метою, на базі Харківської районної ради свої особисті прийоми проводять обласні депутати, які в межах своїх повноважень опікуються потребами громад, що входять до Харківського району.

Сьогодні, у малій залі районної ради вислухала звернення представників Солоницівської та Височанської громад депутат Харківської обласної ради Тетяна Малиніна, член Фракція партії «БЛОК КЕРНЕСА-УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» та постійної комісії з питань науки, освіти та духовності.

Питання, що розглядались, стосувались ремонту дороги по вулиці Бузкова, що у смт. Солоницівка, через яку щодня проходить маршрут шкільного автобуса та облаштування автобусної зупинки.
Мешканка смт. Покотилівка звернулась з проханням обладнати безпечний перехід сходами, до зупинки залізничного транспорту станції «Карачівка».

У своєму сприянні щодо розв’язання останнього питання, зазначив і староста Покотилівського старостинського округу Вячеслав Багатий, який також був присутній на прийомі.

Всі питання взяті на контроль для подальшого вирішення.

ння.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги