Харківська районна рада
Головна Новини 20 квітня заступник голови Харківської районної ради Роман Шейка взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківському районі, що відбулось у залі засідань Харківської районної державної адміністрації.

20 квітня заступник голови Харківської районної ради Роман Шейка взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківському районі, що відбулось у залі засідань Харківської районної державної адміністрації.

20 Квітня, 2021.

Обговорення проходило в режимі ZOOM з представниками місцевих рад Харківського району, з питань підготовки органів виконавчої влади, лісових господарств та лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду 2021 року; стану впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки ;підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах. Доповідачами з вищезазначених питань стали: начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Астахов та начальник Дергачівського та Нововодозазького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.
За результатами засідання було затверджено перелік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах у 2021 році в Харківському районі.
Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги