Харківська районна рада
Головна Новини Вітання голови Харківської районної ради Володимира Кацуби з початком нового навчального року і Днем знань

Вітання голови Харківської районної ради Володимира Кацуби з початком нового навчального року і Днем знань

01 Вересня, 2021.

Шановні освітяни, учні, студенти та батьки!

Вітаю усіх з початком нового навчального року.

Для всіх знову настала довгоочікувана пора відкриття незвіданих перспектив у світі знань, пов’язаний з новими прагненнями й омріяними починаннями. Знання – це наша сила та добробут, надійний фундамент для світлого й перспективного майбутнього нашої Держави.

Шановні педагогічні працівники, у цей нелегкий час зичу вам успіхів у шляхетній і святій справі, обраній вами. Щиро ціную те, скільки сил, любові, вкладаєте ви у своїх учнів, вихованців та студентів, допомагаєте опанувати новими знаннями, засмучуєтеся і радієте разом з ними! Дякую за вашу кропітку сумлінну працю, за терпіння та оптимізм! Від щирого серця бажаю всім, наполегливості, творчих досягнень, здоров’я, щастя і благополуччя!

Особлива увага сьогодні — першокласникам! З них починається нове, прекрасне і захопливе шкільне життя. Нехай навчання приносить радість і міцні знання.

Усім, хто продовжує здобувати освіту, зичу широких горизонтів для здійснення ваших мрій.

Випускникам бажаю плідно попрацювати протягом навчального року, щоб досягти бажаних результатів і успішно закінчити навчання.

З особливим теплом звертаюся і до першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

А всім батькам хочеться побажати бути надійною опорою для своїх дітей, завжди пишатися їх успіхами та радіти за них.

Бажаємо усім успішного навчального року! З Днем знань!

З повагою

Голова Харківської районної ради Володимир Кацуба

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги