Харківська районна рада
Головна Анонси Розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів ДФРР на 2022 рік

Розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів ДФРР на 2022 рік

18 Січня, 2021.

Міністерство розвитку громад та територій України оголошує конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Для участі у відборі заявники до 01 березня 2021 року можуть подати інвестиційні програми і проєкти за формою, встановленою Мінрегіоном. Заявниками можуть бути такі суб’єкти:

  • центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи виконавчої влади Автономної Республіки Крим;
  • органи місцевого самоврядування;
  • агенції регіонального розвитку, створені відповідно до Закону України “Про засади державної регіональної політики” – за винятком проектів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

Інвестиційні програми і проєкти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

Додаткова інформація про державний фонд регіонального розвитку та його нормативно-правова база за посиланням.

 

http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25688-rozpochato-konkursnij-vidbir-investitsijnikh-program-ta-proektiv-dfrr-na-2022-rik

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги