Харківська районна рада
Головна Анонси 25 січня 2021 року розпочинається подання проєктних заявок на обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2021 року

25 січня 2021 року розпочинається подання проєктних заявок на обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2021 року

22 Січня, 2021.

На засіданні Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» за участю голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна, його заступників Альберта Кононенка, Валерії Мураєвої, Андрія Малиша, яке відбулось 21 січня 2021 року, було оголошено про прийом проектних заявок для участі у наступному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє».

Ми продовжуємо конкурс у 2021 році та сподіваємось, що проєкти будуть масштабними, адже відтепер мають відповідати Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, стратегіям громад або ж планам соціально-економічного розвитку громад», – зазначив Артур Товмасян.

Як зауважила голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, заступник голови конкурсного комітету Людмила Немикіна, у 2021 році конкурс діятиме за новою концепцією.

У жовтні 2021 року, враховуючи адміністративно-територіальне переформатування, було ухвалено рішення, яким змінено Положення, тож, фактично змінено концепцію його проведення і підхід до відбору учасників та обсяги співфінансування проєктів», – пояснила Людмила Немикіна.

До першої категорії, за словами голови бюджетної комісії, відносяться проєкти, ініціаторами яких є сільські, селищні, міські ради. Тобто це спільні проєкти співробітництва кількох громад. Обсяг їх фінансування становитиме до 2 млн грн.

Друга категорія учасників – для реалізації проєктів до 1,5 млн грн: громадські організації та спілки – ініціатори проєктів у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, закладами вищої освіти, комунальними підприємствами, державними підприємствами. Обов’язковою умовою для учасника цієї категорії є наявність не менше трьох партнерів, один із яких – комунальне підприємство Харківської обласної ради. Загалом в обласному бюджеті на 2021 рік передбачено 40 млн грн на співфінансування проєктів.

Старт прийому заявок розпочинається з 25 січня до 24:00 годин 25 лютого 2021 року на сайті Харківської обласної ради.

Потім, відповідно до затвердженого Плану, конкурсний комітет працюватиме над оцінкою поданих проєктів і до 19 березня має визначитися з переможцями.

До 24 березня мають бути укладені договори між місцевими радами та переможцями конкурсу, а також внесені пропозиції щодо виділення в обласному бюджеті субвенцій місцевим бюджетам. Реалізація проєктів триватиме з квітня до листопада 2021 року. Звіти мають бути надані до 1 грудня 2021 року.

І категорія учасників: сільські, селищні, міські ради – ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад відповідно до чинного законодавства;

ІІ категорія учасників: громадські організації та спілки – ініціатори проєктів у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, (закладами, установами), державними підприємствами.

БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ

І категорія учасників – до 2 000,0 тис гривень;

ІІ категорія учасників – до 1 500,0 тис гривень.

ПРОЄКТИ ВИКОНУЮТЬСЯ НА УМОВАХ ОБОВ’ЯЗКОВОГО СПІВФІНАНСУВАННЯ

Для І категорії учасників:

  • співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, – не менше 50%, співфінансування з обласного бюджету – не більше 50%.

Для ІІ категорії учасників:

  • співфінансування ініціатора та партнерів проєкту, інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, – не менше 30%, співфінансування з обласного бюджету – не більше 70%.

Конкурсна документація та план проведення обласного Конкурсу розміщена на офіційному сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти», за посиланням.

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради за телефонами: (057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

Довідково: Метою Конкурсу є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому та регіональному рівні шляхом активізації співробітництва територіальних громад та громадських ініціатив у реалізації Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, схваленої рішенням обласної ради від 27 лютого 2020 року № 1196-VІІ, стратегій розвитку територіальних громад.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги