Харківська районна рада
Головна Анонси Прийом проєктних заявок на конкурс медичних мінігрантів розпочнеться 10 квітня

Прийом проєктних заявок на конкурс медичних мінігрантів розпочнеться 10 квітня

09 Квітня, 2020.

Сьогодні у Будинку рад голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів розширене онлайн-засідання Ради партнерів-бенефіціарів «Ефективна первинна медицина в громаді».

Серед учасників онлайн-обговорення: голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, заступник голови Ради партнерів-бенефіціарів Людмила Немикіна; перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов; начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради, секретар Ради партнерів-бенефіціарів Олена Кулик.

Учасники засідання підбили підсумки роботи проєктної команди та затвердили строки, план заходів та конкурсну документацію другого етапу конкурсу міні грантів в умовах карантину та на подальшу перспективу.

«Другий етап конкурсу міні грантів буде розрахований на центри первинної медико-санітарної допомоги, органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини, а також на лікарів приватної практики. Загальний бюджет другого етапу конкурсу міні грантів складає 100 тисяч євро», – розповів Сергій Чернов, який очолює Раду партнерів-бенефіціарів проекту.

Отримані кошти можна буде витратити на впровадження стратегічних планів розвитку первинної медицини, зміцнення кадрового потенціалу, додаткової освіти медичних працівників, для підвищення якості медичних послуг населенню. Також заклад може придбати нове обладнання для сучасних методів діагностики.

Оцінювання проєктних заявок буде здійснено у два етапи. На першому етапі проводитиметься технічна оцінка заявників на предмет відповідності відбірковим критеріям Проєкту. На другому етапі – оцінювання проектних заявок Конкурсною комісією, згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів.

Голова обласної ради підкреслив, що перший етап конкурсу показав ефективні результати, 12 громад Харківщини змогли за власними першочерговими потребами цілеспрямовано поліпшити умови організації первинної допомоги в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини.

«Це буде стимулювати органи місцевого самоврядування, центри надання первинної медичної допомоги, лікарів приватної практики брати участь у таких проектах та залучати додаткові кошти для ремонту будівель, закупівлі нового обладнання, навчання фахівців та створення умов для їх роботи», – підкреслив Сергій Чернов.

Заявку на міні грант та конкурсну документацію можна подати з 10 квітня до 4 травня 2020 року. Визначення переможців відбудеться до 22 травня 2020 року. Термін реалізації міні грантів: червень-листопад 2020 року.

http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/23841-prijom-proektnikh-zayavok-na-konkurs-medichnikh-mini-grantiv-rozpochnetsya-10-kvitnya

До участі в конкурсі запрошуються:

  • Центри первинної медико-санітарної допомоги, Центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад (перша група);
  • Органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група);
  • лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП) (третя група).

Сума мінігранту для першої та другої групи складає до 300 тис. гривень кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тис. гривень.

Конкурсанти забезпечують власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, не менше 10% від загального бюджету проекту.

Умови участі:

Детальну інформацію щодо умов участі можна отримати на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти», за посиланням: http://oblrada-kharkiv.gov.ua/ua/contests-grants/konkurs-efektyvna-pervynna-medytsyna-v-hromadi/zrazky-dokumentiv, а саме:

  • Порядок проведення конкурсу мінігрантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», затвердженого рішенням обласної ради від 28 лютого 2020 року №958-VІІ;
  • План проведення конкурсу мінігрантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» у 2020 році;
  • Проектна заявка (форма);
  • Підсумковий звіт про результати реалізації мінігранту (форма);
  • Щомісячна інформація щодо реалізації мінігранту (форма моніторингу);
  • Методика оцінювання проектних заявок, поданих на участь у конкурсі мінігрантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Заявки та конкурсна документація на отримання мінігранту приймаються з 10 квітня до 04 травня 2020 року (включно) в електронній формі на офіційну адресу Проекту ether.kharkiv@gmail.com

Проекти мають бути реалізовані з червня по листопад 2020 року.

Звертаємо увагу, що до конкурсного відбору від одного конкурсанта приймається лише одна заявка. Заявки, що надійдуть після 04 травня 2020 року розглядатися не будуть.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги