Харківська районна рада
Головна Оголошення Популярне резюме для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДО "КОМБІНАТ "СВІТАНОК"" ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ

Популярне резюме для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДО “КОМБІНАТ “СВІТАНОК”” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ

19 Березня, 2023.

photo

ДО “КОМБІНАТ “СВІТАНОК”” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ  (Ідентифікаційний код – 14373213), юридична адреса : 61140, м.Харків, вул.Польова, 87; тел.: +380 (057) 737-24-95; Email: org_svitanok@ukr.net.

ДО “КОМБІНАТ “СВІТАНОК”” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ планує отримати дозвіл на викиди для майданчику, розташованого за адресою 63212, Харківська область, Харківський район, с.Ватутіне, вул.Нова, 5. Підприємство розташовано на декількох майданчиках.

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для існуючого об’єкта є здійснення господарської діяльності, яка пов’язана з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, для забезпечення виконання вимог, передбачених нормативами екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря.

Оцінка впливу на довкілля на об’єкті не проводилась, так як діяльність підприємства не відноситься до ст.3 ЗУ «Про ОВД», підприємство не відноситься до переліку видів діяльності які потребують оцінки впливу на довкілля.

Підприємство спеціалізується на  виконанні планів та завдань ДЕРЖРЕЗЕРВУ УКРАЇНИ по накопиченню та відпуску товарно-матеріальних цінностей державного резерву, якісне і повне їх збереження.

На території проммайданчика, що розташований за адресою:  63212, Харківська область, Харківський район, с.Ватутіне, вул.Нова, 5, розташовані : топкові, в яких розташовані котел марки “Маяк-50” (в якості палива використовують відходи деревини, а резервним паливом є вугілля); котел “КСТ-16” (в якості палива використовують відходи деревини); місця зарядки акумуляторів електронавантажувачів; для вироблення електроенергії в разі аварійного відключення використовується дизельелектростанція; мехмайстерня, в якій експлуатуються металообробні верстати, а також є робоче місце електрозварювання з використанням електродів АНО-3; розташовані складські ангари, а також майданчик стоянки автотранспорту.   Валовий викид таких забруднюючих речовин як : вуглецю оксиду, азоту діоксиду, кислоти сірчаної за молекулою Н2SO4, пилу металевого (легуючих сталей, ангідриду сірчистого, заліза оксиду(у перерахунку на залізо); марганцю і його сполук (у перерахунку на діоксид марганцю); недиференційованого за складом пилу (аерозоль), від діяльності підприємства складатиме 0,5769 т/рік.

Залежно від ступеню впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт відноситься до третьої групи – об’єкт, які не становляться на Державний облік і не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування. На підприємстві відсутні джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин (основні джерела), джерела викидів, що зазначені в документах, відносяться до інших джерел викидів. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій та заходи щодо скорочення викидів на підприємстві не передбачаються.

На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів підприємства викиди забруднюючих речовин на підприємстві не перевищують встановлених законодавством нормативів, а також згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, встановлено, що перевищень ГДК на межі житлової забудови та на межі СЗЗ по вмісту забруднюючих речовин не має. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Скарги та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дати публікації об’яви до Харківської обласної військової  адміністрації за адресою : 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, тел.(057)7052153, Email: uzkh@kharkivoda.gov.ua.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги