Харківська районна рада
Головна Оголошення Харківська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району

Харківська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району

18 Вересня, 2018.

Харківська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району:

Назва об’єкту оренди: частина нерухомого майна (приміщення в адміністративному будинку), що належить спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.

Місцезнаходження:

  • м. Харків, вул. Григорівське шосе, 52, площа – 69,60 м2;
  • м. Харків, вул. Євгена Котляра, 4, площа – 70,57 м2.

Балансоутримувач: Харківська районна рада.

Мета використання об’єкту оренди: інше використання нерухомого майна.

Умови конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 15% від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності; проведення експертної оцінки майна за рахунок орендаря.

Учасникам конкурсу необхідно надати до конкурсної комісії такі документи:

  1. заяву на участь у конкурсі.
  2. відомості про учасника конкурсу:

Для учасників, які є юридичними особами:

  • нотаріально засвідчені копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копію довідки органу Державної служби статистики України про включення до ЄДРПОУ;
  • наказ про призначення директора підприємства;
  • копія паспорта директора підприємства.

Для учасників, які є фізичними особами:

  • нотаріально засвідчена копія свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності, копія довідки органу Державної податкової інспекції про взяття на облік як платника податків, копія паспорту.

Конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати (конкурсні пропозиції надаються в окремому конверті з написом «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу).

Кінцевий термін прийняття заяв про участь у конкурсі, підтверджуючих документів та конкурсних пропозицій – за сім календарних днів до початку проведення конкурсу. Конкурс відбудеться через 30 календарних днів після опублікування цієї інформації в газеті «Трибуна трудящих».

Про дату, час, місце проведення конкурсу учасників буде повідомлено додатково.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 61098, м. Харків, Григорівське шосе, 52, 4 поверх, 90 каб., конт. тел. (057) 777 21 37.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги