Харківська районна рада
Головна Комунальні підприємства КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКЕ РАЙОННЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКЕ РАЙОННЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ»

photo

БОНДАРЕНКО Геннадій Іванович

Керівник КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКЕ РАЙОННЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ»

Біографія

Народився 24 квітня 1949 року, селище Слатіно, Дергачівського району , Харківської області

Освіта: вища, Харківський інститут інженерів залізничного транспорту ім.С.М.Кірова у 1971 році, за спеціальністю – інженер економіст шляхів сполучення

Кандидат економічних наук

Має почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України». Крім того, неодноразово нагороджувався : Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради, Диплом і медаллю лауреата конкурсу «Ділова людина України». Також, є лауреатом національної іміджевої програми «Лідери XXI сторіччя», занесений у книгу «500 впливових  особистостей Харківської області». Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Трудова діяльність:

1971 – 1995 роки – Харківський проектний інститут

1975 – 1979 роки – працював на комсомольській та партійній роботі

1995 – 1998 роки – працював в концерні «ЧЗ-Холдінг» на посаді віце-президента з економічних зв’язків

У 1998 році прийнятий в комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» на посаду першого заступника директора бюро

З 2011 року директор Комунального підприємства «Харківське районне бюро технічної інвентаризації»

Активно займався суспільною й політичною діяльність. Обирався депутатом Харківської міської ради 1 скликання, був координатором фракції комуністів «Дія».

У міській раді ІІ скликання був головою постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, гласності. У міській раді ІІІ скликання – голова постійної комісії із промисловості, економічного розвитку й власності.

Обирався членом ради спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Харкова. У міській раді ІV скликання – заступник голови постійної комісії із промисловості, економічного розвитку й власності.

Геннадій Іванович брав участь у системі автоматизації та комп’ютеризації процесу прийому, виготовлення та видачі результатів робіт за замовленням юридичних та фізичних осіб, що призвело до суттєвого збільшення грошових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Брав активну участь у розробці програми соціально-економічного розвитку міста, приватизації об’єктів комунальної власності, підтримки і розвитку підприємства, у розробці проєкту Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова» та у розробці Статуту територіальної громади м.Харкова.

З ініціативи Геннадія Івановича проведена загальна інвентаризація нерухомих об’єктів м.Харкова, створені Харківський міський фінансово-промисловий центр Харківський міський центр нерухомості, Харківське міське паркування.

Про підприємство

Послуги, які надаються підприємством

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКЕ РАЙОННЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ», перетворено згідно розпорядження голови Харківської районної державної адміністрації «Про реорганізацію шляхом перетворення Харківського міжміського бюро технічної інвентаризації» від 04 квітня 2003 року за №°135 і є правонаступником всіх прав і обов’язків Харківського міжміського бюро технічної інвентаризації, надалі іменоване «Підприємство».

 З моменту прийняття Підприємства до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району, повноваження Засновника Підприємства набуває Харківська районна рада Харківської області, розташована за адресою: 61098, м. Харків, вул. Комсомольське шосе, 52 (далі – Засновник).

Предметом діяльності Підприємства є технічна інвентаризація, паспортизація об’єктів нерухомого майна їх облік, оцінка, підготовка та оформлення документів по приватизації державного та комунального житлового фонду, оформлення належних документів та інші операції стосовно нерухомого майна.

 Підприємство здійснює наступні види діяльності:

 • надання інформації про технічний стан об’єктів нерухомого майна та реєстрацію прав власності;
 • діяльність у сфері юстиції та правосуддя, надання послуг з юридичного консультування;
 • фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність підприємства;
 • функціонування бібліотек і архівів;
 • технічна інвентаризація та облік об’єктів нерухомого майна всіх форм власності;
 • технічна інвентаризація збудованих (реконструйованих) будинків, допоміжних будівель та споруд з метою: визначення їх фактичної площі та об’єму (щодо проектних), обстеження та оцінки технічного стану наявних об’єктів, встановлення вартості об’єктів перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту, перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва, перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об’єднання об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна;
 • технічна інвентаризація та облік об’єктів благоустрою населених пунктів;
 • підготовка та оформлення документів по приватизації державного та комунального житлового фонду;
 • проведення підготовчих робіт по оформленню на житлові будинки та на об’єкти нерухомого майна всіх форм власності правовстановлюючих документів;
 • проведення підготовчих робіт, пов’язаних з виділом будинків, або їх частин зі складу домоволодіння;
 • виконання робіт з незалежної оцінки майна;
 • статистична розробка та облік даних інвентаризації об’єктів житлово- комунальних фондів;
 • виконання інших інвентаризаційно-технічних робіт, накопичення у інвентаризаційних справах матеріалів щодо земельних ділянок наданих власникам для обслуговування домоволодінь, споруд, будівель, накопичення інших документів що врегульовують питання власності та землекористування;
 • виконання інших функцій, передбачених законодавством України.

Підприємство може займатися окремими видами діяльності, для зайняття законодавством передбачено отримання спеціальних дозволів (ліцензій) після їх отримання.

Підприємство може займатися й іншою діяльністю, що не заборонена законодавством України.

 Підприємство має право самостійно здійснювати зовнішньо-економічну діяльність у відповідності до законодавства України.

Цілі діяльності підприємства

Підприємство створено для виконання робіт з технічної інвентаризації, обліку та незалежної оцінки нерухомого та іншого майна, виготовлення продукції, виконання інших робіт та надання послуг, з метою отримання прибутку.

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника та членів наглядової ради комунального унітарного підприємства

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, директору нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством у результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику розмірів сум: посадового окладу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств».

Контакти та графік роботи

Юридична адреса: Вул.Григорівське шосе, 52, м.Харків, 61098

Електронна адреса: kpxrbti@gmail.com

Графік прийому громадян:

Адреси та часи прийому громадян:

СМТ. ПІСОЧИН, ВУЛ. НАДІЇ, 15

понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 13:00

СМТ. БЕЗЛЮДІВКА, ВУЛ. ЗМІЇВСЬКА, 48

понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 13:00

СМТ. ВИСОКИЙ, ВУЛ. БУЛЬВАРНА, 12

п’ятниця з 9:00 до 13:00

С. РУСЬКІ ТИШКИ, ВУЛ. КЛЕНОВА, 1-А

1-а, 3-я середа кожного місяця з 9:00 до 13:00

С. ЛИПЦІ, ВУЛ. ПОКРОВСЬКА, 5

1-й понеділок кожного місяця з 9:00 до 13:00

С. МАЛА РОГАНЬ, ПЛОЩА КУЛЬТУРИ, 3

 3-й понеділок кожного місяця з 9:00 до 13:00

Фінансова звітність

2021

2020

2019

2018

2017

Про заслуги