Харківська районна рада
Головна Новини Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів визначена переможцем ІХ Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти

Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів визначена переможцем ІХ Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти

11 Квітень, 2019.

29 березня у залі колегій Міністерства освіти і науки України м. Києва відбулося нагородження призерів ІХ Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.

На конкурс було подано майже 1500 заявок з різних регіонів країни. Найбільше учасників було серед шкіл: 432 сільських та 426 міських.

Учасників конкурсу оцінювали у 5 номінаціях:

1. Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу);

2. Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи);

3. Веб-сайти закладів дошкільної освіти;

4. Веб-сайти закладів позашкільної освіти;

5. Веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Від Харківського району 9 закладів освіти виявили бажання брати участь у конкурсі: Борисівська ЗОШ, Будянська ЗОШ № 2, Будянський ліцей, Височанська ЗОШ № 2, Глибоківська ЗОШ, Зеленогайська ЗОШ, Лизогубівська ЗОШ, Манченківська ЗОШ, Яковлівська ЗОШ.

Як зазначив заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій: «У 21 столітті наявність сайту для закладу це не тільки спосіб розказати про себе, а ще й зручний майданчик для комунікації з аудиторією. Те, що цьогорічний конкурс привернув увагу такої кількості закладів, лише доводить їх готовність до змін.»

Аналізуючи наповнення ресурсів, журі враховувало, як часто оновлюється блок новин, чи є опис умов вступу та навчання, сторінки з інформацією про викладачів, розклад занять. Експерти також звертали увагу на наявність мапи та інструментів для зворотнього зв’язку, зручність меню, інформативність текстів, швидкість завантаження.

За результатами оцінок журі в номінація “Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу)” Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області http://yakovlivka.edu.kh.ua/ посіла почесне І місце та була нагороджена цінним подарунком – мультимедійним проектором.

Джерело інформації – http://khar-rvo.org.ua/index.php/5131-vyznacheno-peremozhtsiv-ikh-vseukrainskoho-konkursu-na-krashchyi-veb-sait-zakladu-osvity-29-bereznia-u-zali-kolehii-ministerstva-osvity-i-nauky-ukrainy-m-kyieva-vidbulosia-nahorodzhennia-pryzeriv-ikh-vseukrainskoho-konkursu-na-krashchyi-veb-sait-zakladu-o

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги