Харківська районна рада
Головна Новини Охорона здоров'я Всесвітній день сімейного лікаря представники Мереф’янської центральної районної лікарні, центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківщини відзначили доброю справою.

Всесвітній день сімейного лікаря представники Мереф’янської центральної районної лікарні, центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківщини відзначили доброю справою.

19 Травня, 2020.Охорона здоров'я

Всесвітній день сімейного лікаря представники Мереф’янської центральної районної лікарні, центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківщини відзначили доброю справою. Лікарі та інші медичні працівники з Валок, Чугуєва, Мерефи, Липців, Змієва та Дергачів стали учасниками корпоративної акції “Донори в халатах”. Вони здали плазму крові, щоб впевнитись, що COVID-19 обійшов їх стороною, та підтримати БЕЗКОШТОВНИМИ ліками пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні 1 та Мереф’янської центральної районної лікарні в рамках благодійного проекту #Червона_лінія_життя.

“Наша мобільна бригада першою у регіоні прийняла виклик по COVID-19, – згадує головний лікар КНП “ЦПМСД Валківського району” Марина Орлова. – І хоч симптомів захворювання у нас після цього не було, цікаво дізнатись чи є в нашому організмі антитіла до цього страшного недугу.”

Сама процедура донації для пані Марини нова, каже, раніше якось і поштовху не було і можливості. Чого не скажеш про її колегу та напарницю – головну медичну сестру Вікторію. Вона вже неодноразово цим допомагала іншим. Для неї час “Ч” наступив, коли пацієнт після ДТП терміново потребував переливання крові. Відтоді жінка є постійним донором крові та її компонентів.

“Займаюсь цим, бо знаю як це важливо для інших людей!” – наголошує Вікторія. Її позицію підтримує і головний лікар КНП “ЦПМСД Чугуївського району” Тетяна Черевань. “Дарувати надію, дарувати життя – чи це не те, що повинні робити, у першу чергу, ми – люди медицини, – констатує вона. – Щодня ми йдемо пліч-о-пліч з нашими пацієнтами, розділяємо з ними і радість і горе, і розуміємо наскільки потрібною буває для них наша допомога.” Про донорство Тепяна чула з дитинства. ЇЇ матуся, за професією хірург, а за покликом серця – Почесний донор України! “Як лікарі ми всім чим можемо, маємо рятувати людей, – зазначає головний лікар КНП “ЦПМСД м. Мерефа Харківського району” Олексій Болгов. – І якщов одних є здоров’я, то чому б не поділитись тим, що дала природа…”

До корпоративної акції “Донори в халатах” долучились і санітарки, й інший супутній персонал з медзакладів.

Ця акція відмінний приклад того, як харківська медицина турбується та дбає про хворих, – говорить директор Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми “Харків-Плазма” Галина Сіроштан. – Ці люди цілком і повністю віддаються своєму покликанню рятувати людські життя. Хочеться подякувати їм і побажати міцного зродов’я, сил, оптимізму і гарного настрою. Хай добробут, благополуччя та гарна вдача завжди будуть їх вірними спутниками!”

https://www.facebook.com/106886974050294/posts/270160334389623/?d=n 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги