Харківська районна рада
Головна Новини Відкрито мініпроєкт «Система відеоспостереження – одна із складових безпеки та безперервного контролю за життям дітей в реальному часі» в місті Південне

Відкрито мініпроєкт «Система відеоспостереження – одна із складових безпеки та безперервного контролю за життям дітей в реальному часі» в місті Південне

12 Вересня, 2019.

12 вересня на території Південноміської ради за участю депутата Харківської обласної ради Володимира Горбатовського, заступника голови Харківської районної ради Олега Казакова, міського голови Олександра Брюханова презентували впроваджений мініпроєкт.

В рамках даного проєкту придбано та встановлено системи відеоспостереження на територіях навчальних, лікувальних та спортивних закладів міста. Цей проєкт надасть змогу посилити заходи безпеки, контролювати та попереджати небезпечні ситуації та створити комфортні умови для дітей, вчителів, вихователей, лікарів, пацієнтів відчувати себе більш захищеними.

Загальний бюджет проєкту склав 323 608 грн., з них 140 893 грн. – кошти з обласного бюджету, 98 625 грн. – з районного бюджету, 70 000 грн. – з сільського бюджету та 14 090 грн. – конкурсанта.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги