Харківська районна рада
Головна Новини Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

06 Березень, 2019.

06 березня в малій залі Харківської районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту під головуванням голови комісії Нечипоренка О. С.
Комісією були розглянуті питання: про звіт голови Харківської районної ради Литвиненка М.В. про свою діяльність за період з лютого 2018 року по лютий 2019 року; про звіт голови Харківської районної державної адміністрації Раїни Ю.І. з питань виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківського району, районного бюджету та делегованих районною радою повноважень за 2018 рік; про виконання Програми економічного та соціального розвитку Харківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року; про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього; про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу в Харківському районі на 2019 – 2022 роки; про затвердження районної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2019 – 2021 роки для закладів освіти та відділу освіти Харківської районної державної адміністрації; про затвердження районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019 – 2021 роки та інші.

Що може вплинути на Ваше бажання збирати сміття роздільно?

Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги