Харківська районна рада
Головна Новини Відбулась обласна селекторна семінар-нарада за темою «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів»

Відбулась обласна селекторна семінар-нарада за темою «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів»

03 Квітень, 2019.

03 квітня відбулась селекторна семінар-нарада Харківської обласної ради за темою «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів» під головуванням голови Харківської обласної ради, Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Чернова С.I., заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Черняка М.Є. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П.
У нараді взяли участь: голова Харківської районної ради Литвиненко М.В., заступник голови Харківської районної ради Казаков О.Є., заступник голови Харківської райдержадміністрації Мєуш Н.В., голови територіальних об’єднаних громад, сільські, селищні, міські голови, керівники Центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківського району.
Під час наради учасниками були обговорені практичні питання реалізації медичної реформи у Харківській області; хід реалізації у Харківській області проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», що фінансується європейським союзом.
Модератор заходу Немикіна Л.П. ознайомила з умовами проведення конкурсу міні-грантів у рамках виконання проекту ЕС «Ефективна первинна медицина в громаді», та критеріями оцінювання конкурсного комітету, планом проведення конкурсу та особливостями реалізації проектів, відповіла на питання та звернула увагу присутніх на зразки документів, необхідних для подання конкурсантами.
Наприкінці заходу Максим Литвиненко обговорив з присутніми процес реалізації медичної реформи в районі та зробив акцент щодо участі у конкурсі «Ефективна первинна медицина в громаді», який спрямований на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області.

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги