Харківська районна рада
Головна Новини В селищі Бабаї реалізовано мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» «Хаб розвитку дітей та молоді»

В селищі Бабаї реалізовано мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» «Хаб розвитку дітей та молоді»

16 Жовтня, 2019.

photo

16 жовтня у Будинку культури в селищі Бабаї презентували реалізований мініпроєкт, завдяки якому одне з приміщень перетворилось в сучасний простір з wi-fi зоною та настільними іграми.

Метою проєкту є забезпечення права дітей, молоді, дорослого населення та пенсіонерів на згуртування, творчий розвиток та змістове дозвілля через створення комфортного простору для прояву соціальної активності жителів селища Бабаї та інших жителів прилеглих сіл.

На урочистому відкритті були присутні: начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків  виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик, заступник голови Харківської районної ради Олег Казаков, керуючий справами виконавчого апарату Харківської районної ради Сергій Стасєв, Бабаївський селищний голова Олександр Мороз та запрошені гості.

Загальний бюджет проекту склав 287 552 грн., з них 143 776 грн. – кошти з обласного бюджету, 100 643 грн. – з районного бюджету, 28 755 грн. – з селищного бюджету та 14 378 грн. – конкурсанта.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги