Харківська районна рада
Головна Новини В селі Перемога реалізовано проєкт обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

В селі Перемога реалізовано проєкт обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

06 Вересня, 2019.

06 вересня на території Тернівської сільської ради за участю депутата Харківської обласної ради Володимира Рожанського, голови Харківської районної ради Максима Литвиненка, начальника відділу культури і туризму Харківської районної державної адміністрації Вікторії Пономаренко, сільського голови Ірини Махоніної презентували впроваджений мініпроєкт «Жива пам’ять поколінь».

Об’єктами даного проєкту стали реконструкція пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни, парку культури та відпочинку. В рамках його реалізації було виконано ремонт фігури пам’ятника, влаштування постаменту та майданчика під постамент, встановлення паркових лавок та урн для сміття.
Володимир Рожанський вручив сертифікат, як підтвердження успішної реалізації міні-проєкту та логотип обласного конкурсу і побажав подальшого розвитку та продовження кращих традицій села.

Загальний бюджет проєкту склав 323 608 грн., з них 140 893 грн. – кошти з обласного бюджету, 98 625 грн. – з районного бюджету, 70 000 грн. – з сільського бюджету та 14 090 грн. – конкурсанта.

Як Ви особисто ставитесь до децентралізації?

Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги