Харківська районна рада
Головна Новини В ході робочої поїздки голова районної ради Литвиненко М.В. відвідав Лук’янцевську сільську раду

В ході робочої поїздки голова районної ради Литвиненко М.В. відвідав Лук’янцевську сільську раду

29 Березня, 2019.

Сьогодні під час робочої поїздки до с. Лук’янці голова районної ради Литвиненко М.В. зустрівся з представниками депутатського корпусу та працівниками виконкому Лук’янцевської сільської ради.
Обговорили кроки медичної реформи, оцінили подальші перспективи, звернули увагу на те, як проходить обрання сімейних лікарів, питання медичного страхування. Було розглянуто права і обов’язки місцевих громад у контексті реформи, обговорено питання помилки лікаря та чи достатньо прав у пацієнтів, щоб захиститись від лікарської помилки; особливості процесу закупівлі медичних послуг та перспективи медичної реформи.

Голова районної ради зазначив щодо необхідності благодійності, співпраці держави та громадського сектору у забезпеченні медичної реформи.

Акцентував увагу присутніх на основних проблемах системи охорони здоров’я та зазначив, що реформа – це інструмент для досягнення конкретної мети, а місія медичної реформи – збереження життя та людського потенціалу, збільшення тривалості життя та зменшення смертності.

Також Литвиненко М.В. спільно з Лук’янцевським сільським головою Вєндіним В.В. вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради секретарю Лук’янцевської сільської ради Бєлявській О.І. за вагомий внесок у розбудову та розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, наполегливу і самовіддану працю на благо процвітання рідного краю та привітали її з Днем народження.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги