Харківська районна рада
Головна Новини Охорона здоров'я У сел. Буди та м. Мерефа відкрито відремонтовані амбулаторії

У сел. Буди та м. Мерефа відкрито відремонтовані амбулаторії

08 Листопад, 2018.Охорона здоров'я

08 листопада у селищі Буди відкрито відремонтовану амбулаторію загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медичної допомоги № 1 Харківського району».
У відкритті закладу взяв участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Черняк М. Є., який відвідав Харківський район з робочою поїздкою.
Також у відкритті закладу взяли участь голова Харківської районної ради Литвиненко М. В. та голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Ю. І.

Капітальний ремонт приміщення почався у 2015 році. За цей час в амбулаторії замінено покрівлю, утеплено фасад, замінено внутрішні комунікації – мережі водопостачання та водовідведення, системи енергопостачання, проведена заміна магістральних та внутрішньо-будинкових систем теплопостачання, замінено вікна, відремонтовано кабінети лікарів. Всього з 2015 року на проведення ремонтних робіт було витрачено більше ніж 3 млн. грн.

Також проведено оснащення амбулаторії. На суму 1 млн. 200 тис.грн. придбано автотранспорт (повнопривідний автомобіль Chevrolet Niva), медичне обладнання: електрокардіографи, сухожарова шафа, тонометри, пульсоксиметри, набори діагностичні – офтальмоскоп і отоскоп, набір офтальмологічних пробних окулярних лінз, ваги для немовлят та дорослих, доплер фетальний, центрифуги, тонометри очні безконтактні, крісло-гінекологічне тощо, меблі медичні та офісні, комп’ютерна та оргтехніка. Амбулаторія оснащена сучасним швидкісним бездротовим підключенням до мережі Інтернет та загалом відповідає сучасним вимогам реформування первинної ланки медицини.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Черняк М. Є. за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю. О. вручив головному лікарю ключі від повнопривідного автомобілю для надання медичної допомоги.

Продовжуючи огляд відремонтованих медичних об’єктів, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Черняк М. Є. завітав до КЗОЗ «Мереф’янська  центральна  районна  лікарня».

Ремонтні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт неврологічного, патологоанатомічного відділень та приміщення моргу КЗОЗ «Мереф’янська центральна районна лікарня, капітальний ремонт адміністративної будівлі та даху МЦРЛ» розпочалися у 2017 році. Їх вартість становить 1 млн. 468 тис. грн. У 2018 році рішенням Харківської районної ради виділені кошти на продовження проведення ремонту в розмірі 2 млн. 280,5 тис. грн.

За ці кошти були виконані наступні види робіт: замінені системи опалення, водопостачання та водовідведення, електропостачання, відремонтовані палати для хворих та кабінети для медичного персоналу, санвузли та душові, коридори та вхідні частини із облаштуванням пандусом, виконані ремонтні роботи в кімнатах моргу та патологоанатомічного відділення.

Для неврологічного відділення придбано нові меблі, а саме: комп’ютери, ліжка медичні, шафи для одягу, шафи кухонні, шафи навісні, шафи медичні, стіл надліжковий, крісло-туалет, стільці кухонні, столи кухонні, полиці кухонні, крісла-каталки, стіл маніпуляційний, тумби приліжкові, стелажі, білизна. Придбано сучасне обладнання та меблі для моргу.

Проведений капітальний ремонт та оснащення новим обладнанням відділень значно поліпшить надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги мешканцям району.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Черняк М. Є. за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю. О. вручив головному лікарю КЗОЗ «Мереф´янська центральна районна лікарня» 50 комп’ютерів в комплекті.

У ході реалізації медичної реформи, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, імплементації Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» у Харківському районі триває процес будівництва та реконструкції сільських медичних амбулаторій.

У рамках робочої поїздки заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Черняк М. Є. відвідав місце будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Мала Рогань КНП «ЦПМД № 4 Харківського району» ( с. Мала Рогань, пров. Покровський, 5б).

На будівництво амбулаторії з державного бюджету виділено кошти в сумі – 6 130 000 грн., з місцевого бюджету – 3 937 800 грн.  Загальна площа амбулаторії становитиме 417,68 м², з двома кімнатами для лікаря загальною площею – 132,4 м². Загальна кошторисна вартість по тендеру – 9 624 203 грн. Для закупівлі нового обладнання заплановано – 820259 тис. грн. Місткість амбулаторії – 45 осіб, та 18 робочих місць для персоналу.

На сьогодні виконані роботи: корчування дерев, вертикальне планування майданчика, зовнішнє водопостачання та водовідведення, розробка котловану під фундамент, виконані виходи, устаткування поребриків та бордюрних каменів, зворотня засипка, монтаж металоконструкцій. Наразі проводиться устаткування покрівлі та фасаду.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги