Харківська районна рада
Головна Новини У день святкування 345-річчя селища Буди відкрито капітально відремонтоване стаціонарне відділення Мереф'янської центральної районної лікарні

У день святкування 345-річчя селища Буди відкрито капітально відремонтоване стаціонарне відділення Мереф’янської центральної районної лікарні

07 Вересня, 2019.

На захід завітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян, голова Харківської районної ради Максим Литвиненко та голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна.
Ремонт у приміщенні колишньої Будянської лікарні, якій понад 130 років, розпочався у 2018 році. Зважаючи, що ремонтні роботи не проводилися майже 30 років, будівля не відповідала сучасним вимогам було прийнято рішення про здійснення  ремонту Будянського стаціонарного та поліклінічного відділень  Мереф’янської центральної районної лікарні.
Наразі здійснена заміна системи опалення, водопостачання, електроживлення з заземленням, каналізаційної системи та сантехніки,  підлоги, вікон, внутрішніх та зовнішніх дверей; виконані оздоблювальні роботи,  повністю відремонтована операційна; облаштовані два  входи до відділення з пандусом та навісами для зручного заїзду машин швидкої допомоги та осіб з особливими потребами тощо.
У відділеннях повністю замінені меблі: придбані ліжка, медичні шафи, візки, кухонне обладнання, пральні машини, холодильники, оновлена система вентиляції, встановлені настінні та пересувні кварцеві лампи, бойлери, придбані засоби для протипожежної безпеки, комп’ютери (проведено Інтернет) тощо. Одночасно виконані роботи з  благоустрою та озеленення прилеглих територій. Зараз будівля відповідає сучасним вимогам, після завершення ремонтних робіт лікарі поліклінічного відділення з окремо розташованих будівель переведені до стацвідділення, що надало змогу ефективно та раціонально використати кошти для ремонту та оптимізувати  роботу обох відділень.
Фахівці поліклінічного та стаціонарного відділень надають цілодобову медичну допомогу ІІ рівня жителям прилеглих населених пунктів: Буди, Березівка, Південне та мешканцям району.
У стаціонарному відділенні функціонує 27 ліжок цілодобового перебування (хірургічних–12, терапевтичних–10, неврологічних–5). Працює 29 працівників: 7 лікарів (3 хірурга, 3 терапевта, 1 невролог); 10 постових медичних сестер, 6 молодших медичних сестер, 6 осіб допоміжного складу.
У Будянському стаціонарному відділенні проводиться обстеження та лікування хворих з хірургічною, терапевтичною та неврологічною патологіями, це майже 1200 пацієнтів на рік, а також надається медична допомога соціально незахищеним верствам населення.
Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги