Харківська районна рада
Главная Новини Спартакіада з видів спорту до Дня місцевого самоврядування

Спартакіада з видів спорту до Дня місцевого самоврядування

01 Грудень, 2018.

З нагоди Дня місцевого самоврядування 01 грудня 2018 року у Харківському районі відбулася  Спартакіада з видів спорту за участю 6 команд: Роганської, Пісочинської, Циркунівської та Мереф’янської об’єднаних територіальних громад, збірної команди Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради та  збірної команди, складеної з керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району.
Програма Спартакіади складалася з 5 видів спорту: змагань з футзалу, настільного тенісу, стрільби з пневматичної гвинтівки,  доміно та комбінованої естафети.
На спортивних майданчиках вирували пристрасті – азарт, розчарування, надія, радість перемоги, підтримка вболівальників. Все це створювало атмосферу спортивного свята.
Комбінована естафета
1-  Збірна команда Харківської райдержадміністрації та Харківської районної ради
2-  Мереф’янська об’єднана територіальна громада
3-  Збірна команда сіл та селищ Харківського району
У загальнокомандному заліку третє місце посіла збірна команда Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради, срібним призером стала команда Мереф’янської об’єднаної територіальної громади, звання переможця отримала  команда Пісочинської об’єднаної територіальної громади.
Всі учасники змагань та уболівальники отримали задоволення і, як завжди, перемогла дружба!
Вітаємо всіх представників органів місцевого самоврядування з професійним святом, зичимо здоров’я та нових успіхів у житті і спорті і сподіваємося, що ці змагання стануть традиційними!