Харківська районна рада
Головна Новини Привітання з Днем Національної поліції України голови Харківської районної ради та голови Харківської районної державної адміністрації

Привітання з Днем Національної поліції України голови Харківської районної ради та голови Харківської районної державної адміністрації

04 Липень, 2019.

Шановні друзі! Шановні правоохоронці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя наших мешканців, стоїте на варті правопорядку.

Ви пов’язали свою долю з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тим, хто її потребує.

Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у Харківському районі.

Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою, мирного неба над землею, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, благополуччя та злагоди.

Зі святом!

З повагою

Голова Харківської районної державної адміністрації   Голова Харківської районної ради
Ю. І. Раїна    М. В. Литвиненко

 

 

 

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги