Харківська районна рада
Головна Новини Привітання голови Харківської районної ради Володимира КАЦУБИ з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим

Привітання голови Харківської районної ради Володимира КАЦУБИ з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим

05 Січня, 2021.

Шановні жителі Харківського району, дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Новий рік – час будувати плани і ставити цілі. Неодмінно внесіть в список обов’язкових справ на рік успіхи в роботі, щастя в особистому житті, міцне здоров’я, гарний настрій, підкорення великих вершин і примноження достатку. Бажаю блискуче виконати всі завдання!

Переконаний, що Новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати задля своїх родин, рідної Харківщини та всієї України – лише разом ми зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами життя.

Різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій, нехай урочистості будуть щасливим для кожного і для всієї України та принесуть мир, злагоду і впевненість у світлому майбутньому.

Зичу, щоб із кожним днем ваша радість ставала більшою, натхнення до життя набирало обертів, а ваша душа наповнювалася любов’ю!

Хай панує у душах Віра, Надія та Любов!

Щасливих і веселих свят!

 

З повагою
Голова Харківської  
районної ради                                                                                                        Володимир КАЦУБА

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги