Харківська районна рада
Головна Новини Керівники району привітали соціальних працівників з професійним святом

Керівники району привітали соціальних працівників з професійним святом

01 Листопада, 2019.

01 листопада у Харківському районі відбувся урочистий прийом голови Харківської районної ради та голови Харківської районної державної адміністрації з нагоди Дня працівника соціальної сфери.
Керівники району вітаючи гостей свята зазначили, що турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери. Переконані, що Вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму у реалізації справи поліпшення добробуту населення нашого району.
За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у соціальній сфері та з нагоди професійного свята працівників установ соціальної сфери Харківського району нагородили Грамотами обласної державної адміністрації, спільними Грамотами та Подяками Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради.
Музичні привітання для всіх нагороджених пролунали у виконанні керівника вокального гуртка Молодіжного центру відділу культури райдержадміністрації, заслуженого артиста України Романа Пасєки та режисера Молодіжного центру відділу культури райдержадміністрації Олександра Кашуріна.

 

 

http://khrda.gov.ua/01112019-pr%20soz%20prazivniki

 

 

Як Ви особисто ставитесь до децентралізації?

Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги