Харківська районна рада
Головна Новини Голова ХОДА Юлія Світлична відвідала Харківський район з робочою поїздкою

Голова ХОДА Юлія Світлична відвідала Харківський район з робочою поїздкою

07 Вересня, 2019.

7 вересня голова ХОДА Юлія Світлична відвідала Мереф’янську ОТГ та м. Люботин у рамках робочої поїздки до Харківського району.

 Вона ознайомилася з умовами, в яких мешканці Мереф’янської ОТГ отримуватимуть послуги.

«Спрощення умов отримання дозвільних документів – один з пріоритетних напрямків діяльності в Харківській області. На даний час в регіоні працюють 47 центрів надання послуг. Мереф’янський ЦНАП – третій відкритий в цьому році. Тут люди зможуть швидко в сучасних та комфортних умовах  отримати більше 200 послуг – соціальних, адміністративних, послуг Пенсійного фонду тощо. Колектив центру – освічені фахівці, які пройшли багато тренінгів, щоб надавати послуги на європейському рівні. Сподіваюся, що організація роботи центру дозволить людям виходити звідси з результатом і посмішкою», – сказала Юлія Світлична.

У Мереф’янському ЦНАПі працюватимуть 13 фахівців, кожен з яких щодня зможе надавати послуги близько 15 особам.

«Насамперед, це послуги реєстрації, соціального характеру. Також плануємо видавати закордонні паспорти та ІD-картки. Будемо надавати послуги БТЇ – вони дуже затребувані. Раніше всі послуги були розділені по відділах за різними адресами. Тепер все буде в одному місці, це дуже зручно», – розповіла адміністратор центру Олена Маняцька.

Будівля ЦНАПу обладнана за вимогами інклюзії. Для маломобільних груп населення облаштовані пандуси, для людей з вадами зору встановлені інформаційні таблички шрифтом Брайля. Двоє працівників центру навіть опанували базовий курс жестової мови для роботи з людьми з вадами слуху.

Перебуваючи в Мерефі, Юлія Світлична також привітала місцеву громаду з 3-ю річницею створення ОТГ.

«За цей час ви зміцнили свій край, маєте чим пишатися. Цього року були відкриті нові об’єкти, серед яких і ЦНАП. Такі об’єкти будуть з’являтися в громаді з кожним роком. Зі своєї сторони хочу запевнити, що ви матимете підтримку обласної влади і Президента. Об’єднавши зусилля, будемо й далі укріплювати Мерефу в всю Харківщину», – звернулася керівниця області до громади.

На завершення робочої поїздки керівниця області завітала на свято до м. Люботин, яке пройшло на головній площі міста.

«Люботин – це одне з найпотужніших міст Харківщини, в якому живуть завзяті та працьовиті люди. Вітаю вас з Днем міста та передаю найкращі побажання від імені Президента України Володимира Зеленського!» – звернулася до громади Юлія Світлична.

Вона зазначила, що цей рік був дуже результативним для Люботина. В місті було завершено реконструкцію Будинку культури, який 30 років до цього не бачив капітального ремонту. З обласного бюджету також були виділені кошти на ремонти міської лікарні, очисних споруд, на реконструкцію приміщення для дитячого садка на 110 місць – заклад відновить роботу майже за 20 років після закриття.

«Плануємо на майбутнє реалізацію великої кількості інфраструктурних проектів в Люботині. Бажаю всім здоров’я та наснаги, щоб разом розвивати ваше місто та нашу область», – сказала голова ХОДА.

Джерело інформації – https://kharkivoda.gov.ua/

Як Ви особисто ставитесь до децентралізації?

Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги