Харківська районна рада
Головна Новини Діти з міста-побратима Раконьєвіце республіка Польща прибули для відпочинку та продовження традицій дружніх відносин до Харківського району

Діти з міста-побратима Раконьєвіце республіка Польща прибули для відпочинку та продовження традицій дружніх відносин до Харківського району

17 Серпня, 2018.

В рамках договору про торговельно — економічне, науково — технічне та культурне співробітництво, а також в рамках українсько — польського обміну досвідом між двома державами, 20 учнів з гміни Раконьєвіце республіки Польща, завітали до Харківського району.
3 серпня у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова Галявина», відбулось відкриття III зміни, в якій діє міжнародний загін який складається з 20 дітей з України і 20 дітей з Польщі.
В урочистому відкритті третьої зміни взяли участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., радник-посланник, генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський, консул-радник генерального консульства Республіки Польща Ян Здановський, голова Харківської районної ради Литвиненко М.В., голова Харківської райдержадміністрації Раїна Ю.І., депутати Харківської районної ради, директор школи міста Раконьєвіце Бернадета Білець, голови місцевих рад Харківського району, громадськість. Вони побажали дітям гарного відпочинку, незабутніх вражень та безліч яскравих емоцій.
Для гостей організаторами передбачено окрему екскурсійну програму, ознайомлення з українською культурою, інтелектуальні змагання з українськими однолітками та відпочинок.
Завдяки учнівському обміну діти будуть мати можливість спілкування в середовищі один одного, обмінюватися досвідом та набиратися нових вражень.
Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги