Харківська районна рада
Головна Новини Охорона здоров'я Депутати долучилися до благодійної акції «Червона лінія життя»

Депутати долучилися до благодійної акції «Червона лінія життя»

19 Травня, 2020.Охорона здоров'я

Про гостру потребу донорської крові більшість людей дізнається лише тоді, коли близька людина потрапляє у біду і терміново потребує переливання. Забезпечити своєчасне постачання безпечної крові до пацієнта можливо лише за умови, що кожен з нас ‒ буде готовий не лише стати добровільним донором і безоплатно здати свою кров, а й робитиме це регулярно.

Переливання крові дозволяє щорічно рятувати мільйони людей. Життя цих людей залежить від тих, хто приймає свідоме рішення здати кров.

Голова районної ради Максим Литвиненко, депутати районної ради: Олег Казаков, Віталій Рожанський, Раїса Угненко, Сергій Назаренко, Анатолій Червоний, Вікторія Дємочко, Микола Кириллов, Любов Рижикова та керуючий справами Сергій Стасєв одразу відгукнулися на добру ініціативу зі збору плазми крові у межах благодійної акції «Червона лінія життя». Ці добровільні «внески» донорів підуть на виготовлення ліків хворим дітям, пацієнтам із важкими діагнозами в онкологічних відділеннях різних медичних закладів.

Здача крові безпечна для донора ‒ використовуються тільки одноразові, стерильні системи для взяття крові, індивідуальні для кожного донора, а кровотворні органи здорової людини здатні швидко, впродовж декількох днів, відновлювати віддану кров. Цим пояснюється, чому донори зберігають гарне самопочуття та роботоспроможність, в них поліпшуються життєві функції: апетит, сон, настрій.

Як зазначили депутати: «Для дітей та онкохворих й власної крові не шкода, адже її частинка може врятувати людські життя!» та закликали робити добрі справи задля здорового майбутнього наших дітей!

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги