Харківська районна рада
Главная Анонси Сімейних лікарів Харківщини запрошують на вебінар «Як відкрити приватну практику, питання ліцензування»

Сімейних лікарів Харківщини запрошують на вебінар «Як відкрити приватну практику, питання ліцензування»

12 Лютий, 2019.

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує сімейних лікарів, які планують відкрити автономну практику (ФОП) та надавати медичні послуги населенню Харківської області та міста на вебінар «Як відкрити приватну практику, питання ліцензування», що відбудеться 20 лютого.

У програмі передбачені відповіді на такі питання:

  • алгоритм відкриття приватної практики сімейної медицини
  • оснащення практики відповідно до вимог
  • ліцензування діяльності
  • трудові відносини з персоналом практики

Проведе вебінар членкиня експертної групи Міністерства охорони здоров’я України, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи Олена Хитрова.

Аби долучитися, необхідно зареєструватися за посиланням clc.am/sD74hg (до 20:00, 19 лютого). Початок вебінару – о 16:00.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною поштою до координатора з навчання та консультування Крістіни Куропатенко

 ngo.perspectives@gmail.com або kristinakuropatenko@gmail.com.

Довідково

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело інформації – http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/21202-simejnikh-likariv-kharkivshchini-zaproshuyut-na-vebinar-yak-vidkriti-privatnu-praktiku-pitannya-litsenzuvannya

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги