Харківська районна рада
Головна Анонси Оголошено конкурс економічного розвитку на місцевому рівні для територіальних громад

Оголошено конкурс економічного розвитку на місцевому рівні для територіальних громад

10 Березня, 2021.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні (CTIP)» за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголошує конкурс для територіальних громад з метою просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

Завдання проекту: залучити широке коло членів громади (місцеву владу, представників різних професійних груп, включно з представниками місцевого бізнесу, громадських організацій тощо) до участі в плануванні та імплементації проектів, спрямованих на поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді.

Для участі у конкурсі громади мають заповнити аплікаційну форму та надіслати її у термін до 22 березня 2021 року (включно) на електронну адресу achabuk@iom.int.

Максимальний розмір гранту на реалізацію проекту – до 20 000 доларів США. Також, умовами є співфінансування проекту (50% ОТГ, 50% МОМ). Фінальний розмір гранту буде визначено МОМ.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:

https://www.prostir.ua/?grants=mom-zaproshuje-oth-na-konkurs-proektiv-iz-polipshennya-sotsialno-ekonomichnyh-umov&fbclid=IwAR1kTBkY8Kh3JQbM717qDA55R_h3TSB1xCmvxFZQyWQG6x0TZstzy1B-3ro

 

http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25971-ogolosheno-konkurs-ekonomichnogo-rozvitku-na-mistsevomu-rivni-dlya-teritorialnikh-gromad

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги