Харківська районна рада
Головна Оголошення Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ»

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ»

28 Лютого, 2020.

ОГОЛОШЕННЯ

Харківська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, заснованого на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району

 До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ» необхідно:

  • чотири кандидатури – представники або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до районної ради наступні документи:

  • письмову згоду щодо участі у конкурсній комісії;
  • копію паспорта громадянина України;
  • згода на обробку персональних даних (додається);
  • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається);
  • засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію;
  • довідку про відсутність судимості.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Термін подання документів для участі у конкурсній комісії з 02 березня 2020 року по 13 березня 2020 року до 15 год. 45 хв.

Документи приймаються за адресою: 61098, м. Харків, Григорівське шосе, 52, 3 поверх, 64 каб.

За додатковою інформацією звертайтесь: ел. пошта: kharkivrada@ukr.net, конт. тел. (057) 777-21-37, Олександра Володимирівна.

З умовами та етапами проведення конкурсного відбору можна ознайомитись у Положенні про порядок призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, заснованих на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району (додається).

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги