Харківська районна рада
Головна Оголошення Оголошення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ»

Оголошення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ»

28 Лютого, 2020.

ОГОЛОШЕННЯ

Харківська районна рада оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, заснованого на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району

Правові підстави проведення конкурсу:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. № 1094, керуючись Положенням про порядок призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, заснованих на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району, затвердженого рішенням районної ради від 06.06.2019 р., розпорядження голови районної ради «Про оголошення конкурсу на зайняття посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ» від 24.02.2020 № 19-ОС.

 Найменування, місцезнаходження та основна інформація про заклад:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ» (код ЄДРПОУ 42945024): вул. Паркова, 48, м. Південне, Харківський район.

Статут КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПОСЛУГ»

Умови оплати праці: умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншинами, ніж передбачено чинним законодавством України.

Вимоги до претендентів:

 • вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організації і управління охороною здоров’я»;
 • стаж роботи не менше 3 (трьох) років за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Для участі у конкурсному відборі необхідно надати до районної ради наступні документи:

 • копію паспорта громадянина України;
 • письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (додається);
 • резюме у довільній формі;
 • автобіографію;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 • згоду на обробку персональних даних (додається);
 • конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
 • довідку МВС про відсутність судимості;
 • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
 • попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду (додається);
 • заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів (додається);
 • підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

*Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу охорони здоров’я на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

 • план реформування закладу охорони здоров’я протягом одного року;
 • заходи з виконання завдань закладу охорони здоров’я і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу охорони здоров’я;
 • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу охорони здоров’я.

Зверніть увагу! Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Термін подання документів для участі у конкурсному відборі з 02 березня 2020 року по 25 березня 2020 року до 17 год. 00 хв.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 61098, м. Харків, Григорівське шосе, 52, 3 поверх, 64 каб.

За додатковою інформацією звертайтесь: ел. пошта: kharkivrada@ukr.net, конт. тел. (057) 777-21-37, Олександра Володимирівна.

З умовами та етапами проведення конкурсного відбору можна ознайомитись у Положенні про порядок призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, заснованих на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району (додається).

Про час, дату та місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті районної ради.

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги