Харківська районна рада
Головна Оголошення Повідомлення про укладання договорів щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну

Повідомлення про укладання договорів щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну

10 Червня, 2020.

З метою належного забезпечення виконання районної Комплексної програми «Цукровий діабет» на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2019 року (зі змінами), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою доступності населення Харківського району забезпечення лікарськими засобами, районна рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.

Суб’єкт господарювання, який бажає укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну, повинен звернутись до районної ради, надавши наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я та по батькові підписанта договору зі сторони заявника та документ, на підставі якого діє такий підписант;
  • строк дії договору;
  • банківські реквізити;
  • перелік аптек та аптечних пунктів, де здійснюється відпуск лікарських засобів;
  • ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Важливо!

Суб’єкт господарювання має бути готовим працювати в борг з відстроченням терміну платежу; можливого щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Лист-пропозицію про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет, приймаються за адресою: 61098, м. Харків, Григорівське шосе, 52, 3 поверх, 64 каб.

 За додатковою інформацією звертайтесь: ел. пошта: kharkivrada@ukr.net або конт. тел. (057) 777-21-37, Олександра Володимирівна.

 

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги