Харківська районна рада
Головна Оголошення Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ № 3 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ»

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ № 3 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ»

07 Листопада, 2019.

ОГОЛОШЕННЯ

Харківська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, заснованого на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.

 

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ № 3 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ» необхідно:

  • чотири кандидатури – представники або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до районної ради наступні документи:

  • письмову згоду щодо участі у конкурсній комісії;
  • копію паспорта громадянина України;
  • згода на обробку персональних даних (додається);
  • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається);
  • засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію;
  • довідку про відсутність судимості.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Термін подання документів для участі у конкурсній комісії з 07 листопада 2019 року до 20 листопада 2019 року до 17 год. 00 хв.

Документи приймаються за адресою: 61098, м. Харків, Григорівське шосе, 52, 3 поверх, 64 каб.

За додатковою інформацією звертайтесь: ел. пошта: kharkivrada@ukr.net, конт. тел. (057) 777-21-37, Олександра Володимирівна.

З умовами та етапами проведення конкурсного відбору можна ознайомитись у Положенні про порядок призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, заснованих на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району (додається).

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги