Харківська районна рада
Головна Оголошення До відома депутатів Харківської районної ради

До відома депутатів Харківської районної ради

13 Січня, 2020.

До відома депутатів Харківської районної ради

З 01 січня 2020 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти  декларування, серед яких депутати місцевих рад, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному  веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на використання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.

Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044)200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua

Щодо застосування окремих положень закону “Про запобіганню корупції”

Вибачте, в данний момент не має доступних опитувань.Архів опитувань

Останні новини

Про заслуги