Маємо всі умови для втілення в життя концепції Нової української школи. Юлія Світлична

  2 липня голова ХОДА разом з Міністром науки і освіти України Лілією Гриневич бере участь у четвертій національній конференції для викладачів шкіл EdCamp Ukraine — 2018.
 Конференція проходить як вільне, неформальне спілкування. Головна мета заходу — створити нові сучасні підходи до шкільної освіти, які дозволять виховувати в дітях індивідуальність. Участь у заході беруть шкільні викладачі з усіх регіонів України, а також експерти з інших країн.
 Вітаючи учасників заходу, Юлія Світлична побажала їм плідної роботи та натхнення для розвитку нової української школи.
 «Традиція проводити EdCamp в Україні була започаткована саме на Харківщині. Ми проводимо EdCam вже четвертий рік поспіль, і все більшою стає кількість її учасників — тих, хто хоче змін та реформ, хто хоче наблизити європейську Україну до дітей», — сказала керівник області.
 Вона наголосила, що на Харківщині сьогодні є всі умови для втілення в життя концепції Нової української школи.
 «Ми маємо гарні освітні традиції та міцну наукову школу. Ми відкриті для нових ідей», — наголосила Юлія Світлична.
 Лілія Гриневич, звертаючись до учасників конференції, наголосила на тому, що в українській школі відбуваються незворотні зміни: вона перестає бути просто знаннєвою, акцентуючи увагу на розвитку особистості.
 
02.07.2018

 

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>