Голова ХОДА провела зустріч з першим заступником керівника Моніторингової місії ОБСЄ в Україні

  Під час зустрічі 6 липня Юлія Світлична та Александр Хуг обговорили питання щодо гарантування безпеки в області, а також створення умов для внутрішньо переміщених осіб.
 Так, керівник області зауважила, що шість районів Харківщини межують з країною-агресором, ще шість — з Донецькою та Луганською областями.
 «Тому ще у 2015 році в області було прийнято три безпекові програми, які координують діяльність всього силового блоку. Частину заходів у рамках програм щодо укріплення матеріально-технічної бази силових структур ми фінансуємо з обласного бюджету. Маємо таку змогу завдяки бюджетній децентралізації, ініційованій Президентом України, — розповіла Юлія Світлична. — І якщо з початком військових дій на сході наших міжнародних партнерів закликали утриматися від візитів на Харківщину, то вже у 2015 році ми повністю стабілізували ситуацію, домоглися зняття таких обмежень, повернули в регіон масові заходи».
 Говорячи про умови, які були створені в регіоні для переселенців, голова ХОДА відзначила, що на даний момент на Харківщині офіційно зареєстровано 126,5 тисячі ВПО.
 «Вони мають доступ до соціальної інфраструктури та мають всі пільги та можливості, які надає держава громадянам України. Маємо як державні, так і міжнародні та волонтерські проекти, які допомагають з працевлаштуванням, спрямовані на оздоровлення або надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Створюємо всі умови, щоб вони відчували себе, як вдома», — зауважила керівник області.
 Вона зазначила, що одне з найважливіших питань — забезпечення переселенців житлом.
 
06.07.2018

 

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>