Голова ХОДА привітала заслужених діячів області з державними святами

  27 червня в обласній адміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди 100-річчя Державної служби України та Дня Конституції.
 Юлія Світлична привітала зі святами найкращих представників усіх сфер життя Харківщини — державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, діячів культури, освіти, підприємців тощо. Керівник області вручила їм державні нагороди та почесні відзнаки ХОДА.
 «Мені приємно розділити з вами один з найбільш хвилюючих днів у вашому житті. Запис вашого імені у книгу державотворення з отриманням нагороди від держави — надзвичайно вагомий здобуток. Адже державна нагорода — найвище визнання, Президент України дякує вам від імені усієї громади України, — звернулася Юлія Світлична до учасників заходу. — Господарі, ветерани і учасники бойових дій на сході, які кожного дня відстоюють цілісність нашої держави, митці, вчителі, державні службовці — всі ви віддаєте життя на розвиток і зміцнення України. Дякую вам і вашим колективам та пишаюся тим, що Харківщина має таких відданих людей».
 Голова ХОДА побажала присутнім натхнення і впевненості у роботі.
 
27.06.2018

 

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>