В обласній лікарні для чорнобильців проведуть капітальний ремонт

  Необхідні для цього кошти виділено з обласного бюджету за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної.
 «Диспансер радіаційного захисту населення потрібно ремонтувати. Ми долучаємо фінансування міжнародних інституцій, але, не чекаючи на це фінансування, виділимо кошти з обласного бюджету. Я беру під свій особистий контроль хід будівництва та реконструкції цього диспансеру, — сказала голова ХОДА. — Прошу прокуратуру також долучитися до цього питання, щоб усі кошти, які виділяє держава, були якісно та ефективно використані. Ми виділимо майже 10 млн грн. Такого фінансування не виділялося ніколи в історії обласної ради Харківщини. Про ліквідаторів чорнобильської катастрофи необхідно згадувати не тільки в дні пам’яті, а кожного дня».
 У будівлі обласного диспансеру радіаційного захисту населення планують замінити комунікації, які знаходяться в аварійному стані, а також капітально відремонтувати корпуси. На цей рік на реконструкцію в лікарні виділено 9,7 млн грн.
 
07.06.2018
Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>