НОВА СПРОЩЕНА  СИСТЕМА  НАДАННЯ  ЖИТЛОВИХ  СУБСИДІЙ

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 106 „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, якою з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.

Постановою передбачено наступне.

Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, форма яких спрощена. Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання, з урахуванням пільг, перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу.

До управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації необхідно подати лише два документи:

— заяву про призначення житлової субсидії;
— декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Зазначені документи можуть бути надіслані поштою.

Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступнй період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання Заяви і Декларації.

У разі виникнення питань стосовно умов призначення субсидії можна отримати консультацію за адресою: 61124, м. Харків, пр. Гагаріна, 157 «а», тел. (057) 721-18-96, E-mail: uszn.hrda@ukr.net

Завантажити детальнішу інформацію

Завантажити бланк Декларації з інструкцією

Завантажити бланк Заяви про призначення субсидії з інструкцією