Наші
Побратими

гміна РаконєвіцеРеспубліка Польща Ширвінтський район

Республіка Литва

Поставський район

Республіка Білорусь

Волость Йихви

Республіка Естонія

Коргалжинський районний масліхат Акмолінська область

Республика Казахстан

petition

НОВА СПРОЩЕНА  СИСТЕМА  НАДАННЯ  ЖИТЛОВИХ  СУБСИДІЙ

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 106 „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, якою з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.

Постановою передбачено наступне.

Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, форма яких спрощена. Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання, з урахуванням пільг, перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу.

До управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації необхідно подати лише два документи:

— заяву про призначення житлової субсидії;
— декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Зазначені документи можуть бути надіслані поштою.

Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступнй період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання Заяви і Декларації.

У разі виникнення питань стосовно умов призначення субсидії можна отримати консультацію за адресою: 61124, м. Харків, пр. Гагаріна, 157 «а», тел. (057) 721-18-96, E-mail: uszn.hrda@ukr.net

Завантажити детальнішу інформацію

Завантажити бланк Декларації з інструкцією

Завантажити бланк Заяви про призначення субсидії з інструкцією