Наші
Побратими

гміна РаконєвіцеРеспубліка Польща Ширвінтський район

Республіка Литва

Поставський район

Республіка Білорусь

Волость Йихви

Республіка Естонія

Коргалжинський районний масліхат Акмолінська область

Республика Казахстан

petition

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, боротьби з корупцією та злочинністю, зв’язків з об’єднаннями громадян

Голова комісії — Фисун Артем Миколайович

Заступник голови комісії — Блудов Федір Петрович

Секретар комісії — Селіверстов Вячеслав Федорович

Члени комісії:
1.    Легеза Галина Василівна
2.    Третяк Михайло Володимирович

 

Постійна комісія з питань бюджету

Голова комісії — Пузік Володимир Кузьмич

Заступник голови комісії — Зибнєв Вадим Леонідович

Секретар комісії — Коханова Наталія Станіславівна

Члени комісії:
1.    Аулова Надія Миколаївна
2.    Куріло Дмитро Олександрович
3.    Новіков Владислав Володимирович
4.    Шрамков Володимир Михайлович

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва та малого бізнесу

Голова комісії — Угненко Раїса Олександрівна

Заступник голови комісії — Коваленко Сергій Віталійович

Секретар комісії — Рижикова Любов Єгорівна

Члени комісії:
1.    Костенко Юрій Володимирович
2.    Раїна Юрій Іванович

 

Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад, містобудування, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

Голова комісії — Коваленко Олександр Миколайович

Заступник голови комісії — Віткович Ігор Михайлович

Члени комісії:
1.    Бугріменко Наталія Олександрівна
2.    Коршунова Світлана Олександрівна
3.    Паршин Євген Вікторович
4.    Полікарпов Юрій Леонідович
5.    Нікуленко Віктор Іванович
6.    Чалий Леонід Григорович

 

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Голова комісії — Бадалов Хазар Мехралі огли

Заступник голови комісії — Шмиголь Олександр Миколайович

Секретар комісії — Дємочко Вікторія Миколаївна

Члени комісії:
1.    Міщаненко Валерій Вікторович
2.    Супрун Кирило Олександрович

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики

Голова комісії — Назаренко Сергій Григорович

Заступник голови комісії — Шматько Юрій Іванович

Секретар комісії — Мельник Олександр Михайлович

Члени комісії:
1.    Кириллов Микола Васильович
 

Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту

Голова комісії — Нечипоренко Олександр Сергійович

Заступник голови комісії — Крячко Валентин Миколайович

Секретар комісії — Костецький Артем Сергійович

Члени комісії:
1.    Червоний Анатолій Сергійович
2.    Подорожний Олексій Миколайович