Х А Р К І В С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.09.2016                               Харків                           № 13 – о/д

 

 

Про скликання X сесії 
районної ради VІІ скликання 

На підставі п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування         в Україні» та ст. 12 Регламенту районної ради 

І. Скликати X сесію районної ради VІІ скликання 15 вересня 2016 року            о 10.00 годині в приміщенні районної ради з таким порядком денним: 
1.    Про затвердження порядку денного X сесії районної ради VІI скликання.
2.    Про хід виконання Комплексної програми модернізації матеріально-технічної бази закладів освіти Харківського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2012 року із змінами від 02 липня 2013 року та 26 вересня 2014 року. 
3.    Про затвердження Програми підтримки Статутної діяльності Харківської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2016-2020 роки.
4.    Про внесення змін до Програми управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 січня 2016 року (із змінами).
5.    Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього( із змінами).
6.    Про затвердження Статуту комунального підприємства Харківської районної ради «Комуненерго» у новій редакції.
7.    Про затвердження Статуту комунального підприємства теплових мереж Харківського району Харківської районної державної адміністрації у новій редакції.
8.    Про затвердження Статуту комунального підприємства «Комплекс по благоустрою Харківського району» у новій редакції.
9.    Про затвердження Статуту комунального підприємства «Постачальник» у новій редакції.
10.    Про надання згоди на прийняття майна з комунальної власності територіальної громади села Мала Рогань до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.
11.    Про надання згоди на прийняття з комунальної власності територіальної громади селища Буди до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району каміну. 
12.    Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району, що підлягають передачі в оренду.
13.    Про встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних та інших категорій (крім населення) Харківського району.
14.    Про перейменування Комунарської сільської ради Харківського району Харківської області.
15.    Про перейменування Жовтневої сільської ради Харківського району Харківської області.
16.    Про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів Харківського району.
17.    Про перейменування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Харківської районної ради Харківської області.
18.    Про порядок розгляду електронних петицій.
19.    Про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківського району».
20.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Кривобок І.О. для ведення садівництва.
21.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Дьоміну О.І. для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради.
22.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення гр. Червоному О.В., що надаються в оренду для ведення фермерського господарства та розташовані за межами населених пунктів на території Веселівської, Глибоківської та Лук’янцівської сільських рад.
23.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються на умовах оренди за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) ТОВ «СП «Велес-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Веселівської, Глибоківської сільських рад.
24.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Саливіну І.О., що надаються в оренду для ведення фермерського господарства та розташовані за межами населеного пункту на території Вільхівської сільської ради.
25.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь гр. Нищому В.В., що надаються в оренду для ведення фермерського господарства та розташовані за межами населеного пункту на території Тернівської сільської ради.
26.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь гр. Лебідю М.Т., що надаються в оренду для ведення фермерського господарства та розташовані за межами населеного пункту на території Тернівської сільської ради.
27.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь гр. Гармашу І.П., що надаються в оренду для ведення фермерського господарства та розташовані за межами населеного пункту на території Тернівської сільської ради.
28.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ» для розміщення та експлуатації установки комплексної підготовки газу Огульцівського газоконденсатного родовища за межами міста Люботин Харківської області.
29.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ» для розміщення та експлуатації свердловини № 4 -Караванівська Огульцівського газоконденсатного родовища за межами міста Люботин Харківської області.
30.    Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення                      гр. Васильєва П.П., для введення садівництва, розташовані на території Жовтневої сільської ради.
31.    Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту, смт. Бабаї, Бабаївської селищної ради Харківського району Харківської області.
32.    Про преміювання голови районної ради Литвиненка М.В. за підсумками роботи у липні, серпні 2016 року та надання матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально – побутових питань.
33.    Про преміювання заступника голови районної ради Казакова О.Є. за підсумками роботи у липні та серпні 2016 року.
34.    Про преміювання заступника голови районної ради Рожанського В. А. за підсумками роботи у липні та серпні 2016 року.

ІІ. Виконавчому апарату та головам постійних комісій районної ради                      (Фисун А.М., Пузік В.К., Коваленко О.М., Нечипоренко О.С.,                      Назаренко С.Г., Бадалов Х.М., Угненко Р.О.) провести роботу по підготовці сесії районної  ради у відповідності з чинним законодавством України. 

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

 

Голова районної ради                    М. В. Литвиненко